Стрелба край централата на ЦРУ във Вирджиния

Стрелба край централата на ЦРУ във Вирджиния Стрелба край централата на ЦРУ във Вирджиния

Инцидент с охраната доведе до прострелване пред входа на щаб-квартирата на агенцията в Лангли.

Една жена е била ранена при инцидент със стрелба в близост до централата на Централното разузнавателно управление (ЦРУ) в Лангли, Вирджиния, съобщи телевизионният канал CNBC, позовавайки се на официални източници.

По данни на медията, служители по сигурността на ЦРУ са произвели изстрели, при което е била ранена жена. От агенцията потвърдиха пред CNBC, че е имало „инцидент със сигурността“, на който са реагирали съвместно с правоохранителните органи.

Според CBS News, пострадалата е транспортирана до болнично заведение с огнестрелна рана в горната част на тялото. Раната се счита за нефатална, уточняват от силите на реда.

Властите временно затвориха главния вход на комплекса. От ЦРУ съобщиха, че „главната порта остава затворена до второ нареждане“ и допълнителна информация ще бъде предоставена при необходимост. Разследването по случая продължава.

Източник: tass.com

Превод и редакция: otupor.com

Още новини четете в категория Новини

Не пропускайте – последвайте ни в Телеграм

АБОНИРАЙТЕ СЕ Вход