Пред медии в парламент Кирил Петков реши да даде брифинг, на който запя старата песен за регулаторите
Той показа на медиите сини папки. В тях Петков заяви, че се намират поканите са преговори към Мария Габриел и лидера на ГЕРБ Бойко Борисов.
Още при първия зададен въпрос от журналист: “Склонен ли сте да се разделите с Асен Василев?”
Кирил Петков вместо да отговори започна надълго и нашироко да разказва колко много се е загрижил за обикновените хора. И как трябвало да има независими регулатори. Все приказки, които хората слушат месеци наред.
При последвалата канонада от неудобни въпроси Кирил Петков се обърна и тръгна да напуска собствения си брифинг без да отговаря на журналистите.
Брифингът обаче продължи в по-интересен формат, който бе предизвикан от журналиста на MEDIAMALL Димитър Байрактаров, който догони лидерите на ДБ, Христо Иванов и Атанас Атанасов.
Какво се случи ще ви покажем и разкажем в отделен репортаж. A сега вижте във видеото как избяга Кирил Петков от собствения си брифинг.
Още новини четете в категория Новини
Не пропускайте – последвайте ни в Google News и в Телеграм
