Ето какво ще бъде времето на 7 април

Ето какво ще бъде времето на 23 април Ето какво ще бъде времето на 23 април

Днес (7 април) облачността ще е разкъсана, около и след обяд – купеста и купесто-дъждовна. На много места в източната половина на страната ще има крайткотрайни валежи, около и след обяд придружени с гръмотевици. В западната половина на страната в отделни, главно планиниски райони, също ще превали, след обяд и ще прегърми. Ще духа слаб, в Източна България умерен до силен североизточен вятър. Максималните температури ще бъдат между 17° и 22°, в София – около 20°.

Над планините облачността ще е разкъсана, около и след обяд купеста и купесто-дъждовна. На места ще превали краткотраен дъжд с гръмотевици, над 2200 m ще превали сняг. Ще духа умерен, по билата – силен североизточен вятър. Максималната температура на височина 1200 m ще е около 12°, на 2000 m – около 5°.

Над Черноморието облачността ще е значителна. На много места ще превали дъжд с гръмотевици. Ще духа умерен и временно силен североизточен вятър. Максималните температури ще са между 15° и 18°. Температурата на морската вода е 11°-14°. Вълнението на морето ще е 2-3 бала с тенденция на усилване.

Слънцето в София изгрява в 6 ч. и 58 мин. и залязва в 20 ч. и 00 мин. Продължителността на деня е 13 ч. и 2 мин. Луната в София изгрява в 6 ч. и 22 мин. и залязва в 18 ч. и 31 мин. Фаза на луната: два дни преди новолуние.

 

Източник: meteo.bg

Още новини четете в категория Новини

Не пропускайте – последвайте ни в Google News

АБОНИРАЙТЕ СЕ Вход