Вижте какво правят иранските ракети с Израел и военните бази на САЩ (ВИДЕО)

Вижте какво правят иранските ракети с Израел и военните бази на САЩ (ВИДЕО)
СВАЛЯНЕТО НА „РЕЖИМА“ В ИРАН НЕ ИЗГЛЕЖДА НИКАК ВЕРОЯТНО КАТО ПЛАНИРАН СЦЕНАРИЙ ОТ ИЗРАЕЛ! УБИЙСТОВОТО НА ДУХОВНИЯ ЛИДЕР НА СТРАНАТА ХАМЕНЕЙ ПО НИКАКЪВ НАЧИН НЕ ПОВЛИЯ НА БОЕСПОСОБНОСТТА НА ИРНАСКАТА АРМИЯ! НАПРОТИВ!
ИРАН ИЗОБЩО НЕ Е САМ В ТАЗИ ВОЙНА!
ОЧЕВИДНО ЗАД НЕГО СТОЯТ ВЕЛИКИ СИЛИ, КОИТО ИМАТ ТЕХНОЛОГИИТЕ И РАЗУЗНАВАТЕЛНИТЕ ДАННИ ЗА ЦЯЛАТА ОПЕРАЦИЯ, КОЯТО СЕ ПРОВЕЖДА В ПОСЛЕДНИТЕ ТРИ ДНИ!
Положението на САЩ и Израел е трагично! Иран се брани изключително успешно и продължава да нанася много точни удари по военна и логистична инфраструктура на агресорите в целия Близък изток.
Този път нещата са доста по-различни от т.нар. „война срещу Хамас“, в която бяха убити 71 000 палестинци (според публикувани официални данни на ЦАХАЛ) предимно цивилни – жени, деца и старци!
Естествено предстои Иран да бъде обявен за АГРЕСОР и злодей, но май няма да се получи, защото цял свят видя кой кого нападна!
СИТУАЦИЯТА ВЪОБЩЕ НЕ Е ТАКАВА, КАКТО СЕ ОПИТВАТ ДА ВИ Я ПРЕДСТАВЯТ В ПРОПАГАНДНИТЕ РУПОРИ НА СОРОС-РОТШИЛД!
Американската армада е в критично състояние, защото логистиката и в региона е на практика в руини, а Израел започва да изглежда все по-беззащитен и уязвим. Преди часове са се включили и „Хизбула“ от Ливан…..
НЕЩАТА ВЪРВЯТ КЪМ НАНАСЯНЕ НА ЯДРЕН УДАР ПО ИРАН!
Цялата американско-израелскка риторика сочи в тази посока. А и от Иран заявиха, че се подготвят за най-лошото…..
Не случайно Ким Чен Ун снощи обяви, че е готов да предаде на Иран каквото е необходимо, за да се защити и да нанесе пропорционален удар по Израл, с който да го унищожи напълно!
„Имам кавото е необходимо!“ каза Ким!
Страхил Ангелов, Фейсбук

АБОНИРАЙТЕ СЕ Вход