АКТУАЛНИ

Ето каква е пълната програма по дни на Европейското първенство по футбол

Ето каква е пълната програма по дни на Европейското първенство по футбол

Ето каква е пълната програма по дни на Европейското първенство по футбол, което започва на 14 юни в Германия:

Групова фаза
Група „А“
14 юни: Германия-Шотландия (Мюнхен, 22:00 ч.)
15 юни: Унгария-Швейцария (Кьолн, 16:00 ч.)
19 юни: Германия-Унгария (Щутгарт, 19:00 ч.); Шотландия-Швейцария (Кьолн, 22:00 ч.)
23 юни: Швейцария-Германия (Франкфурт, 22:00 ч.); Шотландия-Унгария (Щутгарт, 22:00 ч.)

Група „B“
15 юни: Испания-Хърватия (Берлин, 19:00); Италия-Албания (Дортмунд, 22:00)
19 юни: Хърватия-Албания (Хамбург, 16:00)
20 юни: Испания-Италия (Гелзенкирхен, 22:00)
24 юни: Хърватия-Италия (Лайпциг, 22:00); Албания-Испания (Дюселдорф, 22:00)

Група „С“
16 юни: Словения-Дания (Щутгарт, 19:00); Сърбия-Англия (Гелзенкирхен, 22:00)
20 юни: Словения-Сърбия (Мюнхен, 16:00); Дания-Англия (Франкфурт, 19:00)
25 юни: Англия-Словения (Кьолн, 22:00); Дания-Сърбия (Мюнхен, 22:00)

Група „D“
16 юни: Победител в плейоф A-Нидерландия (Хамбург, 16:00)
17 юни: Австрия-Франция (Дюселдорф, 22:00)
21 юни: Победител в плейоф A-Австрия (Берлин, 19:00); Нидерландия-Франция (Лайпциг, 22:00)
25 юни: Нидерландия-Австрия (Берлин, 19:00), Франция-Победител в плейоф A (Дортмунд, 19:00)

Група „Е“
17 юни: Румъния-Победител в плейоф В (Мюнхен, 16:00); Белгия-Словакия (Франкфурт, 19:00)
21 юни: Словакия-Победител в плейоф В (Дюселдорф, 16:00)
22 юни: Белгия-Румъния (Кьолн, 22:00)
26 юни: Словакия-Румъния (Франкфурт, 19:00); Победител в плейоф В-Белгия (Щутгарт, 19:00)

Група „F“
18 юни: Турция-Победител в плейоф C (Дортмунд, 19:00); Португалия-Чехия (Лайпциг, 22:00)
22 юни: Победител в плейоф C-Чехия (Хамбург, 16:00); Турция-Португалия (Дортмунд, 19:00)
26 юни: Чехия-Турция (Хамбург, 22:00); Португалия – Победител в плейоф С (Гелзенкирхен, 22:00)

Осминафинали
29 юни: 2А-2В (Берлин, 19:00), 1А-2С (Дортмунд, 22:00)
30 юни: 1С-3D/E/F (Гелзенкирхен, 19:00), 1В-3A/D/E/F (Кьолн, 22:00)
1 юли: 2D-2E (Дюселдорф, 19:00), 1F-3A/B/C (Франкфурт, 22:00)
2 юли: 1Е-3A/B/C/D (Мюнхен, 19:00), 1D-2F (Лайпциг, 22:00)

Четвъртфинали
5 юли: 1. (Щутгарт, 19:00), 2. (Хамбург, 22:00)
6 юли: 3. (Дюселдорф, 19:00), 4. (Берлин, 22:00)

Полуфинали
9 юли: 1. (Мюнхен, 22:00)
10 юли: 2. (Дортмунд, 22:00)

Финал
14 юли: Берлин, 22:00

Източник: Труд

Още новини четете в категория Новини

Не пропускайте – последвайте ни в Google News